Warunki świadczenia usług

Warunki świadczenia usługi regeneracji DPF/FAP

 

Prosimy o zapoznanie się z warunkami i zasadami świadczenia usługi przed jej zamówieniem:

 

 1. Regeneracja zapchanego filtra cząstek stałych lub katalizatora polega na oczyszczeniu filtra z zalegających w nim cząstek sadzy, popiołu, resztek oleju i ceru.
 2. Czyszczenie wykonujemy w siedzibie naszej firmy w Skoczowie woj. Śląskie, ul. Kolonia 19 przy użyciu specjalnej maszyny Szwajcarskiej firmy FFSolution.
 3. Metoda nasza pozwala na usunięcie do 100 % zanieczyszczeń z filtra cząstek stałych bez jego rozcinania i bez naruszenia monolitu filtra.
 4. Czyszczenie które wykonujemy (z zastosowaniem technologi FFSolution) nie obniża właściwości ani żywotności filtra.
 5. Przed wykonaniem procesu czyszczenia weryfikujemy za pomocą kamery endoskopowej stan monolitu filtra lub katalizatora.
 6. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń takich jak: pęknięcie, stopienie, przesunięcie, wykruszenie monolitu filtr nie nadaje się do czyszczenia.
 7. W przypadku braku możliwości wyczyszczenia filtra nie pobieramy żadnych opłat za weryfikację i odsyłamy filtr na nasz koszt.
 8. Mierzymy przepływ przed i po wykonaniu procesu, a wydruk z maszyny jest potwierdzeniem poprawnego wykonania usługi.
 9. Filtr do czyszczenia można dostarczyć osobiście do naszego warsztatu od poniedziałku do piątku od 8-18 lub wysłać na powyższy adres.
 10. Oferujemy również usługę z bezpłatnym odbiorem filtra do regeneracji i dostawą po wykonaniu usługi:
  naszym transportem – dla klientów znajdujących się do ok. 50 km od naszej firmy – mapa zasięgu transportu VAG-EXPERT
  przesyłką kurierską – dla pozostałych klientów z terenu całej Polski.
 11. Usługę z odbiorem i dostawą można zamówić telefonicznie lub wypełniając odpowiedni formularz zamówienia usługi.
 12. Zamawiając usługę z przesyłką kurierską należy:

  wypełnić wszystkie pola formularza zgodnie z instrukcją,  – w przypadku braku niezbędnych danych nie będziemy mogli zamówić kuriera
  zapakować filtr w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie w transporcie  – w przypadku nieprawidłowego zapakowania firma kurierska może uchylić się od odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia powstałe w transporcie (wysyłkę powrotną realizujemy w tym samym opakowaniu, w którym filtr został dostarczony)
  przed wysyłką należy bezwzględnie zdemontować wszystkie czujniki i sondy  – aby uniknąć ich uszkodzenia w transporcie oraz podczas procesu regeneracji.
  Zdajemy sobie sprawę z tego że odkręcenie niektórych czujników bez ich uszkodzenia nie jest możliwe dlatego dopuszczamy możliwość ich pozostawienia; jednak uprzedzamy o możliwości ich uszkodzenia w transporcie lub podczas czyszczenia i wyłączamy naszą odpowiedzialność za jakiekolwiek uszkodzenia pozostawionych czujników i sond.
 13. Firma VAG-EXPERT nie ponosi odpowiedzialności za firmy kurierskie tj. za terminowość dostawy czy odbioru oraz ewentualne uszkodzenie lub zaginięcie przesyłki.
 14.  Zamawiając usługę z transportem VAG-EXPERT:

  wystarczy wypełnić odpowiedni formularz – minimalna ilość danych w razie potrzeby nasz kierowca skontaktuje się z zamawiającym
  nie trzeba pakować filtra – nasz kierowca odpowiednio zabezpieczy filtr na czas transportu
  należy bezwzględnie zdemontować wszystkie czujniki i sondy  – aby uniknąć ich uszkodzenia podczas procesu regeneracji.
  Zdajemy sobie sprawę z tego że odkręcenie niektórych czujników bez ich uszkodzenia nie jest możliwe dlatego dopuszczamy możliwość pozostawienia czujników; jednak uprzedzamy o możliwości ich uszkodzenia podczas procesu czyszczenia wyłączamy naszą odpowiedzialność za jakiekolwiek uszkodzenia pozostawionych czujników i sond.
 15. Do każdego wyczyszczonego filtra dołączamy protokół i instrukcję montażu z wytycznymi co należy zrobić aby uniknąć szybkiego zanieczyszczenia filtra, oraz paragon.
 16. Aby otrzymać fakturę należy wypełnić pole NIP. Faktura zostanie wystawiona na dane zgodne z podanym  NIP.

 

Zamów transport Vag-Expert   Zamów przesyłkę kurierską

 

Call Now Button